(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 09.04.2021 - 13:10, Güncelleme: 09.04.2021 - 13:10
Trabzon

Süper Lig’de 34. haftanın hakemleri açıklandı

 

Süper Lig’de 34. haftanın hakemleri açıklandı

Süper Lig’in 34. haftasında oynanacak müsabakalarda görev alacak hakemler açıklandı.
Süper Lig’de 34. haftanın hakemleri açıklandı    Süper Lig’in 34. haftasında oynanacak müsabakalarda görev alacak hakemler açıklandı.      Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig’de 34. haftanın hakemlerini duyurdu. Buna göre Galatasaray-Fatih Karagümrük maçında Ali Palabıyık, BB Erzurumspor-Beşiktaş karşılaşmasında Yaşar Kemal Uğurlu, Fenerbahçe-Gaziantep FK mücadelesinde de Mete Kalkavan düdük çalacak.    Süper Lig’de 34. haftanın hakemleri şöyle:        10 Nisan Cumartesi    13.30 Atakaş Hataspor - Göztepe: Erkan Özdamar    16.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor: Cüneyt Çakır    19.00 Galatasaray - Fatih Karagümrük: Ali Palabıyık        11 Nisan Pazar    13.30 Demir Grup Sivasspor - İH Konyaspor: Zorbay Küçük    16.00 Hes Kablo Kayserispor - FT Antalyaspor: Tugay Kaan Numanoğlu    16.00 MKE Ankaragücü - Gençlerbirliği: Serkan Tokat    19.00 BB Erzurumspor - Beşiktaş: Yaşar Kemal Uğurlu        12 Nisan Pazartesi    16.00 Kasımpaşa - Yeni Malatyaspor: Bahattin Şimşek    19.00 Aytemiz Alanyaspor - Yukatel Denizlispor: Yasin Kol    19.00 Fenerbahçe - Gaziantep FK: Mete Kalkavan
Süper Lig’in 34. haftasında oynanacak müsabakalarda görev alacak hakemler açıklandı.

Süper Lig’de 34. haftanın hakemleri açıklandı
 

 Süper Lig’in 34. haftasında oynanacak müsabakalarda görev alacak hakemler açıklandı.   
  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig’de 34. haftanın hakemlerini duyurdu. Buna göre Galatasaray-Fatih Karagümrük maçında Ali Palabıyık, BB Erzurumspor-Beşiktaş karşılaşmasında Yaşar Kemal Uğurlu, Fenerbahçe-Gaziantep FK mücadelesinde de Mete Kalkavan düdük çalacak. 
  Süper Lig’de 34. haftanın hakemleri şöyle: 
   
  10 Nisan Cumartesi 
  13.30 Atakaş Hataspor - Göztepe: Erkan Özdamar 
  16.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor: Cüneyt Çakır 
  19.00 Galatasaray - Fatih Karagümrük: Ali Palabıyık 
   
  11 Nisan Pazar 
  13.30 Demir Grup Sivasspor - İH Konyaspor: Zorbay Küçük 
  16.00 Hes Kablo Kayserispor - FT Antalyaspor: Tugay Kaan Numanoğlu 
  16.00 MKE Ankaragücü - Gençlerbirliği: Serkan Tokat 
  19.00 BB Erzurumspor - Beşiktaş: Yaşar Kemal Uğurlu 
   
  12 Nisan Pazartesi 
  16.00 Kasımpaşa - Yeni Malatyaspor: Bahattin Şimşek 
  19.00 Aytemiz Alanyaspor - Yukatel Denizlispor: Yasin Kol 
  19.00 Fenerbahçe - Gaziantep FK: Mete Kalkavan

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve taka61.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.